Opis:


Z pomocą firmy, która zaprezentowała swoją ofertę na 3r.com.pl, pozbędziesz się starego, nieużywanego sprzętu elektronicznego, który zalega w Twoim magazynie. Nawiąż z nią kontakt, a wyceni ona Twoje urządzenia. Za te, które były użytkowane do 5 lat, zapłaci Ci najwięcej.

Pozbędziesz się również problemu, jakim jest sprzęt niekompletny i uszkodzony. Firma ta również go od Ciebie odkupi. Urządzenia nienadające się na to, by trafić na rynek wtórny, zostaną zutylizowane.

Firma ta gwarantuje nie tylko korzystną wycenę. Jest ona w stanie zapewnić szybką zapłatę za sprzęt. Otrzymasz od niej niezbędną dokumentację, która będzie stanowiła potwierdzenie sprzedaży lub utylizacji urządzeń.

Nawiąż stałą współpracę z tą firmą, którą interesuje skup laptopów, desktopów, monitorów, drukarek, skanerów, telefonów stacjonarnych oraz smartfonów.

Data dodania: 05-05-2018

O firmie:


Firma: 3R Sp. z o.o. Sp. k.

Adres: Szeligowska 75A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-320

Telefon: 500 631 700

Domena: https://3r.com.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Uważam, że na bardzo atrakcyjnych warunkach pozbyłem się swojego starego sprzętu elektronicznego. Mam czyste sumienie, że nie truję środowiska, w dodatku wyszedłem "na plus". Polecam.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Prodexpol