Opis:


Jeżeli chcesz, aby Twoja posesja z daleka się wyróżniała i szukasz nowoczesnego ogrodzenia, które przetrwa wiele lat, powinny Cię szczególnie zainteresować gabiony. W Poznaniu ten rodzaj ogrodzenia sprzedaje i montuje przedsiębiorstwo z linku n-instalacje.pl. 

Gabion to ocynkowana ogniowo konstrukcja stalowa zespawana z ceowników i prętów wypełniona materiałami takimi jak na przykład kamienie, drewno lub szkło. Wśród charakterystycznych cech tego rodzaju ogrodzenia można wyróżnić szybkość montażu, trwałość, odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne czy dobre izolacja akustyczna. Można je także łączyć z innymi materiałami i zależy to wyłącznie od inwencji właściciela.

Chcąc zamówić ogrodzenie gabionowe dla posesji na terenie Poznania lub okolicy, wystarczy odwiedzić podaną stronę i złożyć ofertę poprzez formularz kontaktowy. Można także poprosić o wycenę całości inwestycji razem z montażem, oszczędzając w ten sposób na transporcie.

Data dodania: 16-04-2018

O firmie:


Firma: N-instalacje

Adres: Czwartaków 20

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-495

Telefon: 795 554 459

Domena: http://www.n-instalacje.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Jak ogrodzenie to tylko od N-instalacje z Poznania! Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu w montażu. Ogólnie mówiąc w efekcie współpracy z nimi mam solidne i estetyczne ogrodzenie.


Ocena 5


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio