Opis:


Jako generalny wykonawca instalacji, firma AERO SYSTEM buduje kompletne instalacje technologiczne. Pracownicy firmy zdają sobie sprawę z faktu, że procesy chemiczne są niezwykle wymagające. Dlatego też w tworzonych instalacjach procesowych montują rury dwu- i trzypłaszczowe, które dają możliwość zarówno grzania, jak i chłodzenia surowca. 

Wspomniany wykonawca konstruuje instalacje grzewcze oraz chłodnice, które są w stanie odebrać ciepło powstające na liniach procesowych i w maszynach. Stworzone linie technologiczne pozwalają zamawiającym zaoszczędzić na energii elektrycznej. Użyte do ich budowy maszyny są przy dużej wydajności chłodniczej niezwykle energooszczędne. 

Inżynierowie współpracujący z firmą zajmują się projektem od samej koncepcji poprzez wykonanie projektu, aż do stworzenia linii technologicznej przez wykwalifikowanych pracowników. Taki rodzaj pracy bardzo podoba się klientom, ponieważ mają pewność, że nad powodzeniem powierzonego zadania cały czas czuwa odpowiedzialny za nie człowiek. 

Data dodania: 13-01-2019

O firmie:


Firma: AERO SYSTEM

Adres: Ligocka 103

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40--56

Telefon: +48 32 723 22 57

Domena: http://aero-system.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI


AQUAWIERT

Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej

Malaya Sp. z o.o.