Opis:


Mając małe dziecko lub oczekując jego narodzin, trzeba zaopatrzyć się w wiele niezbędnych przedmiotów, przyborów, akcesoriów. Jednym z podstawowych zakupów, o których nie można zapominać, jest koc. Mając na względzie komfort i zdrowie dziecka, warto zainwestować w jak najlepszy produkt, a takim bez wątpienia kocyk z bambusa, który można kupić w sklepie internetowym woodlook.com.pl. Znakomite właściwości materiału w połączeniu z najwyższą jakością wykonania dają gwarancję spełnienia nawet najsurowszych wymagań.

Delikatność i miękkość kocyka z bambusa jest tak samo zaskakująca jak jego właściwości termoregulacyjne, dzięki którym dziecko po prostu się lepiej czuje. A to nie wszystko, ponieważ koc bambusowy może być używany nawet przez dzieci cierpiące na alergię, bo nie powoduje reakcji uczuleniowych i jest przyjazny dla każdego. Za jego zaletę należy uznać także szybkie schnięcie. Chcąc kupić koc z bambusa, warto zajrzeć do wymienionego wcześniej sklepu.

Data dodania: 05-05-2019

O firmie:


Firma: Woodlook

Adres: Mazowiecka 52

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100

Telefon: +48 519 480 117

Domena: http://woodlook.com.plOpinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Kocyk z bambusa, który zakupiłem od firmy Woodlock bardzo spodobał się mojej córce, nie chce się w ogóle z nim rozstawać.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


ODEKA SIMP FF

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Salon Meblowy Luksus Meble