Opis:


Kompletna gama wyrobów od 3M, uznanego producenta folii architektonicznych oraz laminatów wykończeniowych najwyższej jakości dostępna jest na terenie Polski za pośrednictwem marki Prefo TEXCONCEPT. Jest to popularny dystrybutor, dysponujący wszystkimi najnowszymi rozwiązaniami wspomnianego producenta. Dzięki temu klienci zyskują dostęp do niemal nieograniczonych sposobów na rewitalizację powierzchni wszystkich typów budynków, jak również powierzchni samochodów czy usprawnień dedykowanych procesom produkcyjnym.

Wśród najpopularniejszych propozycji w katalogu produktowym znajdują się Moduleo Moods© Luksusowe panele winylowe. Są to posadzki tworzone przez belgijską firmę, a ich największe zalety to szeroka gama kolorystyczna, bogaty wybór dostępnych motywów i kształtów, a także jakość wykonania gwarantująca wieloletnią trwałość, elastyczność oraz wytrzymałość.

Data dodania: 28-11-2019

O firmie:


Firma: PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.

Adres: Ostrowska 398

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-312

Telefon: 61 646 95 50

Domena: https://www.texconcept.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Współpraca z nimi była dla nas czystą przyjemnością. Wyroby, jakie oferują są w dobrej jakości od renomowanych producentów, jak np. 3M.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio