Opis:


Niewłaściwa technika karmienia może być przyczyną pojawienia się u dziecka uporczywych i bolesnych kolek. Wynikają one z łykania dużej ilości powietrza wraz z pokarmem, co kończy się skurczem w okolicach brzuszka. Jeżeli zauważyłeś o swojego dziecka takie objawy jak: płacz inny niż dotychczas, wzdęty czy napięty brzuszek, podkurczanie nóżek, wówczas może to być oznaką kolki. Jest na to pewien sposób! Od teraz nie musisz się martwić o zdrowie i komfort maluszka. Wystarczy, że zaopatrzysz się w specjalną butelkę antykolkową, która cechuje się nieco innym kształtem niż tradycyjna.

Sklep internetowy Wyprawkowy dysponuje szeroką gamą produktów, w tym butelek antykolkowych, które wręcz ułatwiają opiekę nad dzieckiem oraz sprawiają, że jest ono szczęśliwe i ma poczucie bezpieczeństwa. Butelka antykolkowa to produkt, który wyróżnia się wieloma zaletami:

  • łagodzi objawy kolek,

  • cechuje się specjalną budową, która przyczynia się do eliminowania uporczywego bólu brzuszka,

  • jest dostępny w atrakcyjnych cenach!

Pod adresem wyprawkowy.pl znajdziesz aktualny zestaw butelek antykolkowych i innych produktów niezbędnych podczas opieki nad dziećmi.

Data dodania: 05-01-2018

O firmie:


Firma: wyprawkowy

Adres: Słoneczna 37

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060

Telefon: 512-667-800

Domena: https://wyprawkowy.plOpinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Butelki antykolkowe oferowana przez firmę ABC-BOBASA są bardzo dobrej jakości, nie zważając nawet na nazwę producenta owego produktu dla bobasa.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


Galter meble biurowe i metalowe s.c.

Xfelgi.pl

Travicom.PL