Opis:


Obecna szkoła różni się o tej z końca XX wieku. Teraz do szkół wchodzą nowe technologie i nowe przedmioty, takie na przykład jak programowanie. Zajęcia takie są prowadzone z uczniami od najmłodszych lat i aby je uatrakcyjnić, przydałby się na przykład robot interaktywny dostępny w sklepie ze strony tanietablice.pl oferującym sprzęt dla szkół i pomoce dydaktyczne. Oferta sklepu jest bogata i obejmuje rozmaite wersje robota Jimu, który nawet w najprostszej wersji oferuje doskonałą zabawę połączoną z nauką robotyki i programowania. 

Asortyment firmy, która powstała z pasji do nowoczesnego nauczania, obejmuje także całe zestawy do nauki programowania UKIT Entry i Advanced w bardzo atrakcyjnych cenach. Zestawy te pozwalają na zbudowanie kilkunastu różnych modeli z wykorzystaniem:

  • serwomotorów,
  • głośnika Bluetooth,
  • czujników podczerwieni i dotyku.

Wszystko to pozwala nawet najmłodszym uczniom zrozumieć działanie poszczególnych elementów, dając im przy tym mnóstwo zabawy. To z kolei sprawia, że czekają na kolejne zajęcia i kolejne budowanie modeli. Warto zatem zainwestować w ich rozwój.

Data dodania: 17-09-2020

O firmie:


Firma: F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Adres: os. Jagiellońskie 42

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 791 744 149

Domena: https://www.tanietablice.plOpinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio