Opis:


Podejmując działania reklamowe podczas imprez masowych każda firma powinna przygotować ciekawe gadżety wzbudzające zainteresowanie potencjalnych klientów. Doskonałym pomysłem na wypromowanie swojej marki na dużych wydarzeniem kulturalnych, jak i sportowych są namioty reklamowe, w których firmy mogą zaprezentować swoją ofertę. Atrakcyjnie przygotowane namioty powinny być wyposażone w logo firmy - w odpowiednim formacie oraz kolorystyce. 

Chcąc zakupić wysokiej jakości namiot reklamowy zapoznaj się z ofertą windbal.pl, która obejmuje projektowanie i produkcje. W asortymencie firmy znajdują się także różnorodne balony reklamowe, bramy jak i ekrany pneumatyczne w różnych rozmiarach i kształtach. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu ich produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość na czynniki zewnętrzne.

Data dodania: 27-02-2018

O firmie:


Firma: WindBal

Adres: Wałowa 39

Miejscowość: Tychy

Kod pocztowy: 43-100

Telefon: 793 834 035

Domena: https://windbal.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Namioty reklamowe zakupione w WindBal okazały się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko rewelacyjnie spełniają swoją funkcję, ale są też bardzo solidne i trwałe.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


P.H. BAU-TEC

Księciunio