Opis:


Producent oraz bezpośredni sprzedawca (również do klienta końcowego, a nie tylko dystrybutora) wytrzymałych i solidnych sejfów stalowych różnego przeznaczenia ma w ofercie także tego typu szafy przeznaczone specjalnie do bezpiecznego przechowywania broni oraz amunicji do niej. Są one wykonane w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi.

W ofercie STALPOL SAFES znajdują się ponadto sejfy różnych gabarytów. Będzie to np. sejf na broń krótką, ale i na broń długą — typowo myśliwską czy sportową. Zabezpieczeniem przed dostaniem się pistoletów lub karabinków w niepowołane ręce jest solidny i atestowany zamek elektroniczny. Drzwi otwierają się tylko po wpisaniu wcześniej ustawionego kodu dostępu i nie ma możliwości ich sforsowania inną metodą.

W zależności od typu szafki mogą być wyposażone w różne ilości półeczek, przegród pionowych, uchwytów, a nawet dodatkowych skarbczyków na inne cenne przedmioty. Są oczywiście również dedykowane pojemniki na amunicję, a ciekawostką są także wyciory do broni.

Data dodania: 19-02-2022

O firmie:


Firma: STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Adres: Szubińska 101d

Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy

Kod pocztowy: 86-005

Telefon: +48 52 381 42 11

Domena: https://www.sejfy-stalpol.plOpinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI


ODEKA SIMP FF

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Autokasacja U Jacka