Opis:


W ofercie serwisu z lekami, suplementami diety czy kosmetykami znaleźć można bardzo różne produkty, stworzone z myślą o rozmaitych potrzebach. To przede wszystkim leki, dostępne bez recepty. Na stronie swiatleku.pl można je zamawiać, a następnie odbierać w punktach aptecznych należących do sieci, bez ponoszenia kosztów dostawcy. Proponowane są między innymi tabletki na alergię bez recepty, na uspokojenie czy na przeziębienie i grypę.

Klienci mogą zaopatrywać się również w suplementy diety. Muszą jednak przy tym pamiętać, że takie środki mogą być stosowane wyłącznie jako wsparcie dobrze zbilansowanej diety, nigdy jej zamiennik. W ofercie dostępne są suplementy z witaminami i minerałami, także w różnych kombinacjach. Składniki, jakie można w nich znaleźć, to na przykład magnez, żelazo, chrom, potas, witamina D, witamina C czy witaminy z grupy B.

Wszystkie produkty dostępne w serwisie są dokładnie opisane. Opisy dotyczą wskazań do ich stosowania, przeciwwskazań, a także sposobu przyjmowania.

Data dodania: 17-01-2024

O firmie:


Firma: HURTAP SA

Adres: Górnicza 2

Miejscowość: Łęczyca

Kod pocztowy: 99-100

Telefon: 24 721 05 34

Domena: https://www.swiatleku.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


PODOBNE WIZYTÓWKI


Galter meble biurowe i metalowe s.c.

wyprawkowy

Xfelgi.pl