Opis:


Duże zapotrzebowanie na obuwie do trekkingu sprawia, że można je obecnie znaleźć w wielu miejscach. Trzeba jednak wiedzieć, że tanie buty często tylko udają specjalistyczne obuwie, wobec czego nie opłaca się ich kupować nawet jeśli mają bardzo niską cenę. Bardzo bowiem możliwe, że ich noszenie spowoduje wiele utrudnień, a nawet buty takie mogą rozlecieć się podczas wędrówki po trudniejszym terenie. Dużo lepiej będzie więc zainwestować w produkt, który posłuży długi czas i będzie robił to świetnie.

Można mieć tego gwarancję na przykład jeśli wybierze się buty trekkingowe Columbia. Należą one do najbardziej cenionych produktów tego rodzaju, jakie można znaleźć na rynku i na pewno nie jest to przypadek. Poleca je sklep Trekker Sport, a jego klienci wybierają je bardzo chętnie, co dobitnie świadczy o ich wysokiej jakości.

Data dodania: 08-08-2018

O firmie:


Firma: Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-895

Telefon: 61 853 75 32

Domena: https://www.trekkersport.com.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
W tym sklepie można się zaopatrzyć zarówno na wyprawę w góry, jak i w niziny. Markowa odzież i akcesoria, jaką tam sprzedają, jest gwarantem jakości oraz stosownych do zapotrzebowania właściwości (tj. np. wodoodporności czy paroprzepuszczalność).


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio