Opis:


Wybranie dobrego i profesjonalnego gabinetu stomatologicznego pozwala na komfortowe i bezpieczne leczenie uzębienia. Jedną z najczęściej polecanych przez pacjentów, jak i stomatologów jest klinika stomalotogiczna w Poznaniu usytuowana w centrum miasta. Wykwalifikowani specjaliści oraz nowoczesny sprzęt to korzyści, które otrzymasz korzystając  z profesjonalnych usług chillident.com, która specjalizuje się w leczeniu wielu chorób, jak i różnorodnych zabiegach upiększających.

Tym, co wyróżnia klinikę Chillident z Poznania na tle konkurencji to doskonałe podejście do pacjentów, którym gwarantuje komfortowe i bezpieczne leczenie. Pacjenci korzystający z jej usług otrzymują pełen zakres usług stomatologicznych oraz przyjazną i bezstresową atmosferę podczas każdego zabiegu. Klinika jest także doskonale przystosowana do leczenia dzieci.

Data dodania: 31-03-2018

O firmie:


Firma: Chillident

Adres: Plac Wolności 9

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-738

Telefon: +48 (61) 852 27 55

Domena: http://chillident.com/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Jeśli jak i ja nie myjecie zębów kilka razy dziennie to pewnie też macie problem z zębami ;) Przez długi czas myłem zęby tylko rano i wieczorem i wszystko było ok, dopiero niedawno zaczęły się problemy i czeka mnie wizyta w new Chillident.


Ocena 4


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio