Opis:


Nie lubisz, kiedy z zewnątrz dobiegają do Ciebie różne hałasy, ponieważ cenisz sobie spokój i ciszę? Powinna Cię zatem zainteresować oferta przedsiębiorstwa ze strony stodom.pl, które oferuje doskonałej jakości drzwi akustyczne spełniające wszelkie normy i przebadane w Instytucie Techniki Budowlanej. Drzwi takie idealnie nadają się do domu i do mieszkania w bloku, a także do budynków użyteczności publicznej. W ofercie firma ta posiada nie tylko drzwi wejściowe, ale także drzwi wewnętrzne, gdyż wiele osób chętnie izoluje pomieszczenia, w których pracuje.

Jest to firma, która na rynku istnieje już 30 lat i doskonale zna potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Dzięki doświadczeniu i wysokim umiejętnościom pracowników może tutaj zostać stworzony każdy model drzwi, nawet najbardziej wyszukany, gdyż kadra firmy bardzo lubi wyzwania. W ofercie są także drzwi techniczne akustyczne, które ograniczają hałas od 28 do 42 decybeli. Zatem zwróć się do nich i określ, jaki model drzwi by Cię interesował, a z pewnością wykonają go dla Ciebie, gwarantując elegancki wygląd i doskonałe wyciszenie.

Data dodania: 03-01-2019

O firmie:


Firma: STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY

Adres: DERLATKA 21

Miejscowość: TROJANÓW

Kod pocztowy: 08-455

Telefon: 25 682 78 84

Domena: http://stodom.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Ja kupować drzwi zewnętrzne do swojego domu, to tylko te marki Stodom! Mają spory wybór typów i fasonów. Mnie bardzo przypadły do gustu te z wysokim poziomem wytłumienia akustycznego. :)


Ocena 5


PODOBNE WIZYTÓWKI


F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

sejf-szafanabron.pl