Opis:


Chcesz przygotować swój rower przed sezonem? Potrzebujesz kilka elementów, które zwiększą komfort codziennej jazdy? Sprawdź akcesoria rowerowe oferowane przez sklep internetowy supersportowy.pl!

Jest to sklep, w którym można kupić zarówno rowery damskie oraz męskie, jak i wszelkie akcesoria jak dzwonki, kosze rowerowe, światła, hamulce, pompki i wiele, wiele więcej. Co ważne, wszystkie elementy pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy wykorzystują wysokiej jakości materiały, a także stawiają na nowoczesne technologie. Oczywiście w razie wątpliwości przy wyborze elementów, możesz liczyć na pomoc doświadczonych pracowników, dla których jazda na rowerze jest również przyjemnością. Jeżeli więc potrzebujesz jakiegoś z wymienionych elementów, a może chcesz zmienić rower na zupełnie nowy, to powinieneś odwiedzić stronę sklepu internetowego i zamówić to, co przypadnie Ci do gustu.

Data dodania: 11-02-2019

O firmie:


Firma: SuperSportowy.pl

Adres: Umultowska 32

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-614

Telefon: 727 619 461

Domena: https://supersportowy.pl/Opinie:Oceń firmę (5 z 1 głosów)
W tym sklepie rowerowym można nabyć wysokiej jakości akcesoria. Myślę, że każdy amator jazdy na rowerze powinien tu zajrzeć, bo oferta jest bogata.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio