Opis:


Firma 360studios specjalizuje się w produkcji filmów promocyjnych dla różnych branży. Doświadczenie jej zespołu sprawia, że tworzone materiały wyróżniają się zarówno atrakcyjną formą przekazu, jak i interesującą oraz merytoryczną treścią. Firma realizuje filmy korporacyjne w Poznaniu w swoim nowocześnie wyposażonym studiu. Zaawansowany sprzęt oraz znajomość różnych technik kadrowania i montażu pozwalają zespołowi na tworzenie przyciągających uwagę materiałów wideo.

Film korporacyjny to doskonały sposób na kreowanie wizerunku marki. To również szansa na przejrzyste przedstawienie założeń strategicznych firmy, charakteru jej działalności i celów. Taki materiał może być kierowany do klientów marki, jak również partnerów biznesowych. Studio dołoży wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania i zrealizować film zgodnie z Twoimi zaleceniami. Na każdym etapie tworzenia materiału pozostaje w ścisłym kontakcie ze swoim zleceniodawcą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę 360studios.pl.

Data dodania: 23-02-2019

O firmie:


Firma: 360STUDIOS - Studio Filmowe

Adres:

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: -

Telefon: 607 267 698

Domena: https://360studios.pl/Opinie:Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Uważam, że to dobre studio filmowe, z którym warto nawiązać współpracę. Stworzyli dla nas film korporacyjny, który był w atrakcyjnej formie. Ujęło nas również niebanalne podejście do tematu.


Ocena 3


PODOBNE WIZYTÓWKI


Go Stillo

KJ Studio